Rodzaje i ceny kursów

Rodzaje i ceny kursów2022-01-10T13:36:39+00:00

CENY KURSÓW rok 2022 ON-LINE lub w Lesznie

Rodzaj kursu (ON-LINE lub w Lesznie) KOSZT
Trening Pamięci i koncentracji uwagi  (dzieci i młodzież)

TP Zajęcia indywidualne (1 lekcja 45 min.)     

TP Zajęcia indywidualne (pakiet 10 lekcji)               

TP Zajęcia indywidualne (pakiet 20 lekcji)

Szybkie czytanie – zajęcia indywidualne (10 lekcji)

Wyszkol Pamięć i Koncentrację przez wakacje/ferie (9h)     

185 zł/ m-c*

80 zł/45 min

770 zł

1450 zł

800 zł

500 zł

* PODANE CENY NIE OBEJMUJĄ OPŁATY WPISOWEJ W WYSOKOŚCI 89 ZŁ NA POKRYCIE KOSZTÓW PAKIETU STARTOWEGO (ZESZYTU ĆWICZEŃ ORAZ PROGRAMU IKTP)

 

 


 

TRENING PAMIĘCI I KONCENTRACJI UWAGI (grupy szkolne):

 • 7 latki
 • uczniowie klas 2-3 
 • uczniowie klas 4-6
 • uczniowie klas 7-8  / szkoła średnia 
 • stacjonarnie 1 raz w tygodniu 60 minut
 • 40 godzin dydaktycznych (+1 h gratis) do zrealizowania w ramach 32 spotkań
 • rozpoczęcie: wrzesień 2022
 • zakończenie: czerwiec 2023
 • Koszt: 10 rat po 185 zł

Program kursu Treningu Pamięci obejmuje między innymi takie zagadnienia jak:

 1. Czym jest pamięć?
  2. Trening pamięci krótkotrwałej
  3. Trening pamięci długotrwałej
  4. Koncentracja uwagi
  5. Pobudzenie kreatywności
  6. Mnemotechniki i Tworzenie Map Myśli
  7. Metoda Łańcuszkowa
  8. Metoda Lokalizacji
  9. Metoda Symboli
  10. Zapamiętywanie liczb
  11. Zapamiętywanie dat i wydarzeń
  12. Zapamiętywanie liter i haseł
  13. Zapamiętywanie kolorów
  14. Zapamiętywanie ważnych informacji na mapach
  15. Zapamiętywanie słówek z j. obcych
  16. Zapamiętywanie tekstów i wierszy
  17. Zapamiętywanie materiału szkolnego np. z geografii, chemii czy biologii
  18. Elementy szybkiego czytania (dla rozpoczynających naukę we wrześniu)

Terminy zajęć grupowych są dostosowane do harmonogramu roku szkolnego w województwie  wielkopolskim (uwzględniają dni wolne, ferie, długie weekendy).

Możliwe jest zorganizowanie innych grup. Zapraszamy.

Jeżeli jesteś zainteresowany uczestnictwem w naszych kursach bądź chciałbyś dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami telefonicznie, e-mailowo lub wypełniając formularz na naszej stronie internetowej.


Zajęcia prowadzi:

Autoryzowany Trener Szkoły Pamięci w Lesznie

Emilia Margaret Rusa

570 606 808

emilia.rusa@spw.pl

 

POZNAJ TRENERA

 

Emilia. Od ok 20 lat pasjonatka nauk społecznych. Jest anglistką i hispanistką z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych. Autoryzowany Trener Szkoły Pamięci Wojakowskich (SPW) w Lesznie. Absolwentka Coachingu na jednej z wrocławskich uczelni i konsultant Psychobiologii (Totalna Biologia, Recall Healling). Przedsiębiorca, założycielka szkoły językowej, doradca, coach, siostra, przyjaciółka, kreatorka własnego życia. Określa swoje cele i skutecznie do nich dąży. Jej zainteresowania skierowane są w stronę psychologii ogólnej, psychologii społecznej i rozwoju osobistego oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Obecnie prowadzi Pracownię Intelektu Eureka w Lesznie, Szkołę Pamięci SPW oraz gabinet konsultacji Psychobiologicznych. Naucza języków, realizuje projekty rozwoju osobistego oraz szkolenia z dziedziny szybkiego uczenia się i koncentracji uwagi, samodoskonalenia oraz konsultacje psychobiologiczne. Z pasją i zaangażowaniem oddaje się nauce kolejnych języków, a w szczególności języków krajów, do których podróżuje. Uwielbia długie podróże w nowe miejsca, piesze i rowerowe wycieczki (najbardziej w polskie góry), literaturę psychologiczną, muzykę latynoską, jazdę na snowboardzie i rowerze. Świetnie dogaduje się z dziećmi i młodzieżą. Odnosi swoje małe i wielkie sukcesy w pracy z uczniami i uczestnikami prowadzonych projektów.

O sobie:

„Poszerzam własną świadomość, wspieram w tym również swoich uczniów, klientów i przyjaciół. Przyczyniam się do dobrych zmian w ich umysłach. Z każdym działaniem dokładam do świata pozytywnej energii. Moim celem jest dodanie nowych wartości do Twojego Świata. Wszystko to poprzez oddanie w Twoje ręce narzędzi, których natychmiast możesz użyć do usprawnienia Twojego życia i biznesu. Moją pasją jest praca z człowiekiem jako niepowtarzalną jednostką. Doświadczenie zebrane w ciągu tych lat utwierdziło mnie w przekonaniu, że nie ma w życiu rzeczy niemożliwych, jeśli tylko czegoś głęboko pragniemy, jesteśmy w stanie to osiągnąć. Jestem głęboko przekonana, i podpisuję się pod tym całym sercem, że każdy z nas posiada w sobie ogromny potencjał, który może obudzić. Ten POTENCJAŁ to nasze umiejętności myślenia i koncentracji, strategie jakich używamy w życiu, a także emocje które mogą być naszym sprzymierzeńcem oraz  talenty i predyspozycje, jakie nosimy w sobie. Uważam, że to wspaniałe móc wspierać innych na ich drodze do rozwoju i towarzyszyć im w procesie zmieniania swojego życia na bardziej świadome, szczęśliwe i spełnione”

 

 

 

 

 

Polecamy! 

Stacjonarne Kursy Treningu Pamięci i Koncentracji Uwagi z możliwością dostępu do platformy internetowej  dla dzieci i młodzieży

To tradycyjna metoda naszych kursów, dla osób ceniących sobie bezpośredni kontakt z prowadzącym zajęcia. Wzmocniliśmy ją dodatkowo elementami ćwiczeń na naszej platformie internetowej w formie zadań domowych dla dzieci. Ten element kursu zapewnia wzrost efektywności szkolenia, poprzez  utrwalenie ćwiczeń wykonywanych na zajęciach z trenerem.

Kursy Treningu Pamięci i Koncentracji Uwagi pierwsze widoczne efekty przynoszą już po 2 miesiącach zajęć.  Już po tak krótkim czasie widać, jakie pokłady możliwości w zapamiętywaniu posiadają nasze pociechy.

Zapisując dziecko, należy pamiętać że choć zajęcia odbywają się w formie zabawowej, przy użyciu kolorowych, atrakcyjnych wizualnie materiałów, programów komputerowych i gier, to jest to praca dziecka, która ma przynieść określone efekty.

Dziecko krok po kroku nabywa nowe umiejętności zapamiętywania tylko wtedy, gdy aktywnie uczestniczy w zajęciach.

Naszym nadrzędnym celem jest to, aby poprzez trening pamięci, uczniowie efektywniej wykorzystywały czas na naukę w szkole.

Uczestnictwo w treningu, w widocznym stopniu, pozwala na zdecydowanie lepsze wyniki w nauce dzieci.

Konieczność zapamiętywania informacji związanych z lekcjami w szkole, występuje na każdym etapie edukacji. Trening Pamięci i Koncentracji Uwagi ułatwia dzieciom, w początkowym etapie przygody z edukacją, płynne przyswajanie wiedzy.

W kolejnych latach nauki, w szkole pojawiają się nowe przedmioty, a więc nowe wyzwania i obowiązki. Czy to będzie matematyka, historia, przyroda czy język angielski, wszędzie dzieci przyswajają ogromną ilość materiału, który muszą zapamiętać w sposób usystematyzowany.

 

 

 

Zajęcia prowadzone są autorską metodą Szkoły Pamięci Wojakowskich (pamięciowe rekordy Guinnessa). Szkolenie ma celu zapoznanie z możliwościami naszego umysłu, poznaniem odpowiednich mnemotechnik wspomagających zapamiętywanie oraz wyćwiczenie odpowiednich nawyków przydatnych w procesie zapamiętywania.